דף עסקי בפייסבוק

12257346_s

12257346_s

מה הסוד לניהול דף עסקי מוצלח בפייסבוק?

קל להוציא כספים רבים על דף עסקי בפייסבוק מבלי לראות תוצאות מועילות, אבל אנחנו מבטיחים את ההפך הגמור: לקוחות חדשים, פרסום ממותג וייצוגי – תמורה מלאה לכספכם באחריות!

חשוב לנו לתת יתרון שיווקי ללקוחותינו ובכך להגיע לכמה שיותר לקוחות חדשים ורלוונטים עבורכם, איך אנו עושים זאת?

במה אנו מתמקדים למען ניהול דף עסקי בפייסבוק שמביא תוצאות

1. תכנון נכון של אסטרטגיה שיווקית מאוד חשובה לניהול נכון של דף בפייסבוק,לפני שאנו מתחילים בקמפיין פייסבוק חשוב לנו להבין באמת מה הם הצרכים של העסק שלך, ומה יהיה הכי רווחי עבורך. על ידי השקעה במחקר מקדים מוקפד אנו יודעים לנתב קהל לקוחות שבאמת מתעניין ורוצה במוצר שלך.

2. בעזרת מיתוג נכון אנו יוצרים מודעות שמדגישות את המומחיות שלכם ומדברות בשפת השיווק הנכונה לללקוחות שלכם, כאשר המטרות ברורות – יותר קל להגיע לתוצאות.

3. דגש לעיצוב המוביל להמרה – בעזרת הצוות שלנו, אנו דואגים לא רק לשפה ויזואלית יפה, בהתאמה למיתוג שלכם, אלא גם לחווית משתמש נכונה ונוחה, ועיצוב אשר מוביל ליצירת קשר. (כמו מיקום נכון של לחצנים, פרסומת בולטת המושכת את העין וכדומה)

4. תוכן שיווקי ומקורי אשר מנוהל על ידי, דינה אברמסון – עיתונאית ומומחית לכתיבה שיווקית, לאחר שעבדה מעל 10 שנים כעיתונאית, דינהאברמסון בחרה לנצל את כישרון הכתיבה  שלה בתחום הכתיבה השיווקית באינטרנט. והוכיחה עד כמה עוצמתית ומשמעותית יכולהלהיות כוכה של המילה הכתובה, במיוחד במדיה החברתית. חשוב לנו שהדף שלכם בפייסבוק יתן גם ערך מוסף ללקוחות שלכם, ולא ירגיש מכירתי מידי, אנו דוגלים ביצירת עניין אמיתי, ותוכן עם ערך מוסף, יש ביכולתנו לבנות עבורכם קהילה עירנית ולהקנות למוצר שלכם איכות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו איתנו קשר, וצפו ללקוחות חדשית ותנופה עסקית בעזרת דף עסקי בפייסבוק שמביא תוצאות!