לגעת במיליון לבבות

כמה מילים על הפרויקט

חברת סימפל מדיה התגייסה כדי לסייע למרכז אסנט השוכן בצפת לגייס מיליון דולר עבור המשך הפעילות במקום. 

מה זה מרכז אסנט? 

מרכז אסנט בצפת אירח בשלושה העשורים האחרונים קרוב לחצי מיליון צעירים יהודים מהארץ ומהעולם עבור רבים מהם זו הפעם הראשונה שבה הם נחשפים למורשת היהודית שלהם.

באסנט מתארחות באופן קבוע, מידי שבוע, קבוצות של קציני צה”ל באמצעות חייל החינוך, קבוצות של צעירים יהודיים המגיעים מכל העולם באמצעות תגלית, קבוצות של מטיילים בשביל ישראל, ארגוני סטודנטים, משרד התיירות ומשרד הביטחון והיד עוד נטויה.

הסדנאות במקום אמנם קסומות והמשתתפים מלאי התלהבות אבל צר המקום מלהכיל את כמות האנשים הגדולה שפוקדת את המרכז. עכשיו המטרה היא להכניס אותו לשיפוץ יסודי שיאפשר לכל המבקשים להגיע מקום ראוי לשהות בו.

בין היתר שיפוץ של 40 חדרי אירוח, הנגשת המקום לבעלי מוגבלות והרחבת חדרי הפעילויות והמרחב הציבורי.

לצורך הגשמת החזון הזה הוחלט באסנט לפנות אל הבוגרים שלהם מכל השנים וגם אל אנשים שלא התארחו במקום אולם כן מאמינים בחשיבות של הנחלת חוויה יהודית לצעירים מרחבי העולם. במסגרת הפנייה הם מבקשים לסייע להם להגדיל, לשפץ, להרחיב את המקום כדי להצליח להגיע לאנשים נוספים ולארח את הקבוצות הקיימות בצורה מכובדת.

מיליון דולר בתוך 36 שעות 

סימפל מדיה ליוותה את קמפיין מימון ההמונים החל משלב האסטרטגיה השיווקית, הכתיבה השיווקית, פעילות בפייסבוק, פעילות תוכן שיווקי ממומן, קמפיין גוגל, כתיבת מסרים לעיתונות, שליחת מסרים לרשימות תפוצה של כל מתנדבי אסנט ועוד 

לאחר לילה לבן שבו התחלף שעון ישראל בשעון התורמים בחו”ל הצליח הקמפיין להגיע אל היעד, באסנט יכולים כעת להפוך את החלום למציאות. 

אתר קמפיין מימון ההמונים של מרכז אסנט 

https://www.jgive.com/new/he/usd/donation-targets/17764

כתבה על גיוס ההמונים 

https://judaism.bestoneonline.co.il/יהדות/חדשות-היהדות/אסנט-צפת/

אתר אינטרנט

טכנולוגיות

גלריה

מידע נוסף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן